Asociatia Nuciferilor la Moldexpo Farmer 21-24 octombrie!

Uniunea Asociatiilor Producatorilor de Culturi Nucifere va invita la expoziție și consultații in cadrul expozitiilor Farmer si Moldagrotech 21.10.2015 – 24.10.2015 la Moldexpo.

Ne cerem scuze de la toti cei ce nu au primit raspunsuri online la timp, acum insa aveti ocazia timp de 3 zile sa le primiti direct de la directorul Asociatiei Nuciferilor – domnul Constantin Gajim.

Va asteptam!

Posted in Pepiniere din RM | 2 Comments

2 Responses to Asociatia Nuciferilor la Moldexpo Farmer 21-24 octombrie!

1. Gidiuta Dan says:

Buna ziua! Sunt interesat sa achizitionez o cantitate mica de nuci in coaja din soiul Cazacu si Chisinau (cate 25 kg din fiecare) . Detineti aceste soiuri? Daca le aveti puteti sa-mi spuneti cat costa un kg si daca oferiti certificat de calitate si fitosanitar deoarece eu sunt din Romania.
    Va multumesc!
    P.S. daca nu va deranjeaza afisati si un numar de telefon pentru a discuta mai multe probleme.

2. Andrei says:

Buna ziua! Am si eu o intrebare. Spune-ti-mi va rog, se dau anul acesta subventii? daca da, atunci lamuriti-ne va rog la acst capitol, deoarece sunt sigur ca pe multii ii framinta tema aceasta. Din cite stim sau alocat multi bani in domeniul culturii, asa ca ar fi pacat de a tine in secret drumul de a ajunge la ei… m.a.

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile necesare sunt marcate *